Vítáme Vás u nás.

Novostavba rodinného domu s nádechem dřevostavby umístěna v blízkosti Maršovského údolí, vhodné pro pěší turistiku. V blízkosti cyklostezek, které vedou i do nedalekého Polska, kde je nádherný park s kavárnami a můžete si zde ulovit pstruha, kterého vám na místě velmi chutně připraví. Pokud vyrazíte na druhou stranu dojedete do velmi známých Adršpašsko – teplických skal. A mnoho dalších neuvěřitelných míst v blízkém okolí. Nově otevřen i sportovní areál Artamon, který je vzdálen cca 3 km.

<br< p=““></br<>

Ubytování v domě

Dům Berenika poskytuje ubytování pro 12 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
3 ložnice: 1.s manželskou postelí plus přistýlky, 2.s manželskou postelí, 3.S palandou + 2 rozkládací lůžka, půdní prostor s manželskou postelí a možností několika přistýlek

Sociální zařízení:
2 koupelny: 1.společná s vanou + WC, 2.v jedné z ložnic sprchový kout + WC.

Vytápění:
Tepelné čerpadlo. Bez obsluhy. V obývacím pokoji kamna na dřevo.

Doprava, parkování:
Parkování přímo u domu.

Stravování

Nedaleká restaurace www.hotelnamyte.cz

Vybavení domu

Trouba, indukční varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar; myčka, televize, satelit, wi – fi, Netflix, skylink, (pračka, sušička), toastovač, topinkovač, mixér.

Gril, ohniště, závěsná houpačka, dětské hřiště s klouzačkou a houpačkou, pískoviště, trampolína, vyhřívaný bazén, horký sud s tryskami, sauna na dřevo, vnitřní kamna.

Ložní prádlo, ručníky, základní toaletní potřeby, utěrky.

Láhev vínka na uvítanou, při týdenních pobytech i něco navíc…:-)

Video

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *